RECON

+38 098-710-10-47 | +38 099-708-49-21

Історія болгарських міст на узбережжі Чорного моря. Ахелой

Невеличке містечко Ахелой знаходиться неподалік міста Бургас та входить у спільноту Помор’я. Тут проживає лише 2135 чоловік. Воно примітне своєю природою, тишею, спокоєм, давньою історією та культурою. Звідси починають своє національне походження та коріння болгари.

Ахелой розташований далеко від промислових зон, тому має чисте повітря, проживати та відпочивати тут досить комфортно. Він зберігає спокій, оскільки на його території відсутні великі готельні комплекси, ресторани та офісні приміщення. Містечко запрошує гостей до привітних ресторанчиків та кафе, невеличких готелів та апартаментів, де можна знайти все, що необхідно для сучасного відпочинку. Територією міста протікає невеличка річка, що є улюбленим місцем рибалок, особливо у верхів’ї, так як вона бере свій початок із гір Айтос та Карнобат, де через дамбу створилось невеличке озеро. Річкова риба у тих місцях має «солодкий» присмак, оскільки росте та живе у чистій воді. Також у місті є порт «Марина» (яхт-клуб), який захищений мисом, щоб приймати рибацькі човни та яхти. Тут же розміщено декілька значних комплексів відпочинку, магазинів типу «люкс» та розважальних закладів. У селищі Каблешково, що знаходиться за декілька кілометрів, можна оздоровитись мінеральною водою місцевого походження та недорого прикупити свіжих фруктів та овочів.

Назва «Ахелой» походить із грецької міфології, у перекладі означає «син Океану». Саме на річці Ахелой болгарський цар Симеон переміг війська Візантії.

Курорт Ахелой – це подих моря, що пом’якшує жару навіть у розпалі літа. Купивши тут нерухомість, ви отримаєте у подарунок від природи 1700 годин сонця, середню денну температуру повітря до 27 градусів, середню температуру води 20-26 градусів, а також чисту прозору морську воду, сіль у якій в два рази нижча ніж у Середземному морі.

Ціни на нерухомість у Ахелої приємно здивують вас. Ви зможете купити апартаменти на будь-який смак та бюджет.

Наступне місто – Святий Влас.

До зустрічі!

Автор: Елена Бохенко

Фото: відкриті джерела

 

З усіх питань щодо придбання нерухомості в Болгарії

пишіть recon.prof@gmail. com

або телефонуйте 098-710-10-47

Next Post

© 2020 RECON

Theme by Anders Norén