RECON

+38 098-710-10-47 | +38 099-708-49-21

Історія болгарських міст на узбережжі Чорного моря. Несебр

Кожна людина із настанням літа задається питанням – де і як відпочити? Як знайти недорогий відпочинок, який принесе задоволення та буде незабутнім. І також кожна людина рано чи пізно задається питанням, куди вкладати гроші, як на них заробити, щоб це було вигідно та безпечно.

Ви спитаєте, до чого тут літо та вкладання коштів? Саме до того!

Ми розкажемо Вам, як якісно відпочивати на морі, мандрувати, отримувати враження та ще й заробляти на цьому.

Щоб дійсно поєднати море, сонце, гори, тишу, враження, позитив, прибуток необхідно обирати Болгарію!

Болгарія – це країна, де є усі можливості для різноманітного відпочинку увесь рік та отримання стабільного доходу.

Болгарію можна розглядати не лише, як країну для якісного відпочинку, але і як країну для інвестування. Майже кожна свідома людина хоче отримувати дохід не лише за виконану роботу, але і пасивний дохід – від інвестування. Болгарія є однією із країн, яка пропонує економічне інвестування у нерухомість, так як має безліч пропозицій на різний смак та кошти.

Отже, якщо Вам це цікаво і Ви шукаєте для себе недорогі та економічно вигідні інвестиції ми пропонуємо екскурс у Болгарію.

Ми серії статей розкажемо Вам про історію найцікавіших болгарських міст, кліматичні умови, економічне становище країни у ЄС та її здобутки за останні роки, умови працевлаштування, особливості болгарської кухні, про ціни на продукти, навчання у місцевих ВУЗах та багато чого іншого. І найголовніше – про умови купівлі, проживання та здачі в оренду нерухомості, тобто про те, чи є сенс купувати нерухомість у Болгарії.

Перше знайомство ми розпочнемо з історії міст, які прикрашають чорноморське узбережжя Болгарії.

Отже, Несебр або Месемврія (так звалось місто до 1934 року). Місто починає свою історію ще із початку першого тисячоліття на нашої ери. Старе місто розташоване на півострові у Чорному морі, поряд із містом Бургас. Воно з’єднується із суходолом широким автомобільним та пішохідним мостом, що розділяє нове місто зі старим. Півострів хоча і «невеликий», але гуляти вузькими симпатичними вуличками і насолоджуватись тишею та старовинною архітектурою можна годинами. У стародавні часи півострів був у двічі більшим, але землетрус, що стався, зруйнував будівлі, і частина півострова пішла на дно. Якщо ви будете на морській прогулянці, то можна при гарній погоді та спокійному морі побачити потонуле місто. Ще один цікавий факт: усі церкви та храми, що розташовані на території міста, залишились на суходолі.

Містечко має безліч кав’ярень та ресторанчиків, що привітно запрошують на гостину. Також багато сувенірних лавок, які пропонують різні цікавинки місцевого виробництва, прикраси, взуття, аксесуари та одяг досить високої якості як місцевого, так і зарубіжного виробництва.

Пляжна зона Несебра, як і по усьому узбережжю Болгарії, містить обов’язково дві зони відпочинку – платну та безкоштовну. Пісок чистий, його прибирають, на пляжах стоять урни для сміття, і що важливо – ніхто із відпочиваючих не смітить, усі за собою прибирають. Немає і зазивал, яких можна зустріти на українських пляжах і які заважають відпочиваючим. Маленькі ресторани та кафе з різними ціновими пропозиціями  на пляжі забезпечують і прохолодні напої, і їжу.

У місті є два музеї – Археологічний та Етнографічний. Зайшовши до Археологічного музею одразу поринаєш у далеку фракійську епоху, що датується 2-3 тисячоліттям, коли християнства ще не було. Усі археологічні розкопки у місті свідчать, що місто Несебр – є найстарішим у Європі. Експонатами музею є велика колекція православних ікон.

Етнографічний музей, розташований неподалік від Амфітеатру та морського порту, відкриває можливість для ознайомлення із побутом, традиціями та звичаями болгарського народу. Цей музей створювався, як традиційний болгарській дім, щоб відкрити для відвідувачів автентичність та історичний дух.

Також обов’язково треба відвідати Амфітеатр, що знаходиться у південній частині міста. Це не просто історична пам’ятка архітектури – це діюча сцена для проведення вечірніх безкоштовних концертів.

У місті збереглися Візантійські терми, що будувались іще у шостому віці. Водогін було прокладено через усе місто, терми мали декілька басейнів та залів для відпочинку. Унікальна водопровідна система давала можливість підтримувати різну температуру у басейнах для досягнення більшого ефекту від контрасту між температурою води та повітря.

Але головна риса містечка – це вулички, вузькі та колоритні, які звиваються і ведуть нас у цікаве минуле. Можна зупинитись, помріяти, послухати та уявити, як тут жили раніше і хто проходив по цим цеглинам багато років тому.

Найкращі прогулянки містом ввечері – романтично підсвічені вулички у півтемряві створюють умови для уяви та надають можливість домалювати різні сюжети із минулого життя. Щоб відчути себе наодинці просто зверніть із жвавих вулиць, і отримаєте відчуття загубленості у середньовіччі….

Ось така наша коротенька розповідь про найстаріше болгарське місто. Сподобалось? Але найкраще зустрітись із ним на побачення особисто.

Ви не просто відпочините, але і отримаєте задоволення на різний смак, повертаючись додому, ви привезете із собою незабутні враження, і бажання ще раз відвідати Болгарію та відкрити для себе нові міста.

Наступна розповідь буде про містечко Ахелой, не менш цікаве для туристів та майбутніх покупців нерухомості.

Автор: Елена Бохенко

Фото: відкриті джерела

 

З усіх питань щодо придбання нерухомості в Болгарії

пишіть recon.prof@gmail. com

або телефонуйте 098-710-10-47

Next Post

Previous Post

© 2020 RECON

Theme by Anders Norén